درباره وبسایت جراحی بینی تهران

وبسایت کلینیک جراحی بینی تهران

سایت کلینیک جراحی بینی تهران، زیر نظر پزشکان حاذق و برتر کشور، یکی از بهترین منابع در حوزه مشاوره و جراحی زیبایی بینی و صورت است. از مهم‌ترین فعالیت‌های این وبسایت، می‌توان به ارائه بهترین خدمات زیبایی و جراحی بینی و صورت به بیماران عزیز اشاره کرد. 

معرفی اختصاری پزشکان سایت کلینیک جراحی بینی تهران

کلیۀ جراحی‌های زیبایی، توسط پزشکان این وب‌سایت، سرکار خانم دکتر نسرین یزدانی و جناب آقای دکتر امرالله حسینی، که از جراحان زیبایی مطرح و اساتید محترم دانشگاه‌های برتر ایران، از جمله دانشگاه تهران هستند، ارائه می‌گردند. 

دکتر نسرین یزدانی

ایشان دارای مدرک بورد تخصصی در رشته گوش حلق و بینی هستند و  فلوشیپ جراحی سر و گردن و انکولوژی از انجمن جهانی جراحان سرو گردن را دارند. گذراندن دوره‌های تخصصی فلوشیپ اتولوژی نورواتولوژی جراحی قاعده جمجمه و انجام جراحی‌های متعدد موفقیت آمیز در این زمینه نام ایشان را در صدر لیست جراحان برتر گوش، حلق و بینی قرار داده است. 

سابقه علمی و دانشگاهی دکتر یزدانی  

خانم دکتر نسرین یزدانی، یکی از جراحان باسابقه و متبحر و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد جراحی بیمارستان فوق تخصصی امیراعلم هستند.

تجربه و سابقه جراحی حرفه‌ای دکتر یزدانی

دکتر نسرین یزدانی، دارای 20 سال سابقه جراحی سر و گردن، گوش، حلق و عمل های تخصصی بینی ( ترمیمی، عمل مجدد، بازسازی بینی، پلاستیک و…) هستند و بیش از 10 هزار عمل جراحی در حیطه اتولوژی گوش، بینی، جراحی های سر، گردن و صورت انجام داده‌اند. 

دکتر امرالله حسینی 

ایشان دانش آموخته دکترای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانش آموخته دکترای تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی هستند. 

سابقه علمی و دانشگاهی دکتر حسینی

ایشان عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و همچنین عضو انجمن راینولوژی ایران هستند. 

تجربه و سابقه جراحی حرفه‌ای دکتر حسینی

دکتر امرالله حسینی تا کنون بیش از دو هزار عمل جراحی بینی موفقیت آمیز، در کارنامه کاری خویش ثبت نموده‌اند. 

روند نوبت دهی آنلاین کلینیک جراحی بینی تهران

جهت دریافت مشاوره آنلاین، از پزشکان و جراحان وبسایت کلینیک جراحی بینی تهران، می‌توانید از طریق سیستم نوبت‌دهی آنلاین، ارسال پیام در واتساپ و یا تلگرام اقدام کنید. پاسخ‌دهی به سوالات شما در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. هدف این مجموعه ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات درمانی و زیبایی است، تا بیماران بتوانند رویای خود را برای داشتن چهره زیبا و متناسب تحقق بخشند. تخصص، تجربه و تعهد و مسئولیت‌پذیری پزشکان این مرکز باعث شده، تا بیماران و زیباجویان بتوانند با خیالی آسوده و بدون نگرانی، به اهداف زیبایی و درمانی خود دست پیدا کنند. 

استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز دنیا، استفاده از تکنیک‌های نوین پزشکی و استفاده از دستگاه‌های تصویربرداری حرفه‌ای، همگی بخشی از خدماتی است که در این مرکز، جهت بالا بردن کیفیت روند جراحی و درمان ارائه می‌شود. در کنار همه این موارد، ارزیابی‌های دقیق پزشکی انجام می‌شود تا بهترین برنامه درمانی، برای بیمار طرح‌ریزی شده و اجرایی شود. رضایت بیماران و انجام جراحی‌های متعدد، با حداقل عوارض جانبی مهر تاییدی بر این ادعاست.