مقالات عمل بینی

چقدر درباره عمل بینی یا بعد از عمل جراحی رینوپلاستی اطلاعات دارید؟ اگر به دنبال مطالب معتبر و تایید شده از سوی بهترین جراحان بینی تهران هستید، می توانید مقالات علمی این وبسایت را دنبال کنید. پزشکان کلینیک جراحی بینی تهران تمامی مطالب ارائه شده در این وبسایت را ارزیابی می کنند. بنابراین بدون نگرانی می توانید به آنچه در این وبلاگ می خوانید اعتماد داشته باشید.

عمل بینی بدون تامپون

آیا می‌توان عمل بینی بدون استفاده از تامپون انجام داد؟ عمل بینی بدون تامپون یا با تامپون کدام بهتر است؟ اگر به دنبال عمل بینی

ادامه مطلب
عمل پولیپ و زیبایی بینی همزمان

عمل پولیپ و زیبایی بینی به صورت همزمان

عمل پولیپ و زیبایی بینی به صورت همزمان قابل انجام است. این جراحی ترکیبی مزایای زیادی دارد. کاهش هزینه جراحی بینی و کوتاه شدن دوران نقاهت عمل بینی از مهم‌ترین مزایای جراحی همزمان پولیپ و زیبایی بینی هستند. کلینیک جراحی بینی تهران شما را با بهترین پزشکان جراح در این حوزه آشنا خواهد کرد.

ادامه مطلب

بررسی علل و علائم سوراخ سپتوم بینی

سوراخ سپتوم بینی باعث بروز عوارضی مانند احساس درد یا خس خس بینی می‌شود. برای رفع حفره سپتوم لازم است علت آن را برطرف کنید. سپس با یکی از روش‌ های جراحی یا غیرجراحی آن را درمان نمایید.

ادامه مطلب
عمل سپتوپلاستی

عمل سپتوپلاستی

عمل سپتوپلاستی یکی از انواع جراحی‌های بینی است که برای اصلاح انحراف سپتوم بینی به کار می‌رود. این عمل به درمان مشکلات تنفسی کمک می‌کند. عمل سپتوپلاستی را می‌توان به صورت همزمان با رینوپلاستی انجام داد.

ادامه مطلب
سانترال لب | هزینه، روش و مزایای عمل سانترال لب

سانترال لب | مزایا، مراقبتها و هزینه جراحی سانترال لب

سانترال لب یکی از جراحی‌های زیبایی است که امروزه به وفور در کلینیک‌های زیبایی توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود. جراحی سانترال لب می‌تواند یکی از مفیدترین جراحی‌ها برای افرادی باشد که به انجام آن نیاز دارند. بسیاری از افراد هنوز با عمل سانترال لب، نحوه انجام آن، مزایا و هزینه‌های مربوط به آن آشنایی کافی ندارند. اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید وقت آن است که اطلاعات جامعی در مورد این عمل کسب کنید.

ادامه مطلب
برجسته شدن گونه بعد از عمل بینی

برجسته شدن گونه بعد از عمل بینی

برجسته شدن گونه بعد از عمل جراحی بینی مسأله قابل توجهی است که خیلی ها به ویژه خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت بسیاری می دهند درباره آن پرس و جو می‌کنند. به دلیل اهمیت حفظ هماهنگی میان اجزای صورت بعد از جراحی بینی، به نظر می‌رسد تغییر در گونه‌ها امری اجتناب ناپذیر است.

ادامه مطلب