پیج اینستاگرام سامانه نوبت دهی پزشکان زیبایی
لوگو کلینیک سامانه نوبت دهی پزشکان زیبایی
دسته جراحی‌ها

بهترین جراح بینی مردانه

آخرین بروزرسانی: 26 خرداد 1403
بهترین جراح بینی مردانه | بهترین دکتر عمل بینی مردانه
فهرست عناوین

تمایل به زیبایی یکی از ویژگی‌های ذاتی بشر است. داشتن چهره زیبا و آراسته، خواسته هر انسانی، فراتر از جنسیت اوست. امروزه توجه به این میل درونی، در آقایان نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده و باعث شده، تا آنها به انواع جراحی زیبایی صورت و تناسب اندام، بیش از گذشته توجه داشته باشند. در این بین جراحی زیبایی بینی، یکی از جراحی‌های محبوب و پرطرفدار در بین آقایان است، که می‌تواند؛ تغییرات مثبتی را در چهره آنها ایجاد کند؛ البته به شرط آنکه سعی شود؛ ویژگی‌های مردانه بینی و صورت، به خوبی حفظ شوند و از بهترین جراح بینی مردانه استفاده شود.

جراحی بینی مردانه، با زنانه بسیار تفاوت دارد و این، به‌خاطر ساختار غضروفی و استخوانی برجسته بینی آقایان است. این ساختارها، به گونه‌ای باید تغییر داده شوند، که زاویه‌ها و تناسب آن نسبت به سایر اجزای چهره، به‌خوبی حفظ شود؛ به عنوان مثال، ارتفاع بینی، زاویه بینی با لب بالایی، پهنای بینی و حتی نوع مدل بینی آقایان، با خانم‌ها فرق دارد. همین امر باعث می‌شود، تا جزئیات جراحی رینوپلاستی در آقایان متفاوت باشد.

برای دستیابی به نتایج عالی، باید به دنبال انتخاب بهترین جراح بینی مردانه بود. بهترین دکتر عمل بینی مردانه، پزشکی است که علاوه بر بینی، سایر ویژگی‌های صورت مردانه را به‌خوبی می‌شناسد و تغییرات را اصولی و مطابق استانداردهای زیباشناختی، اجرا می‌سازد. جراحان متخصص و با دانش، همچون دکتر حسینی و دکتر یزدانی، در پیمودن این مسیر، شما را به خوبی همراهی خواهند کرد. اگر شما هم، جزء آن دسته از آقایان هستید، که به زیبایی صورت خود اهمیت داده و قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارید؛ برای پیدا کردن جراح بینی مردانه طبیعی، خواندن مقاله زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

لیست بهترین جراح بینی مردانه؛ با توجه به اینکه انتخاب پزشک مناسب برای جراحی بینی مردانه، از میان انبوه جراحان، کار بسیار دشوار و پراسترسی است؛ در زیر ما لیست چند تن از پزشکان متخصص و جراح بینی مردانه طبیعی را آورده‌ایم:

دکتر نسرین یزدانی

دکتر یزدانی دارای مدرک بورد تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی هستند. علاوه بر این ایشان فلوشیپ جراحی سر و گردن، اوتولوژی و نورواتولوژی را دارند. ۲۰ سال سابقه با بیش از ۱۰ هزار عمل جراحی موفق در زمینه ترمیم، بازسازی بینی، زیبایی بینی و سر و صورت و گردن باعث شده، تا نام ایشان در صدر لیست پزشکان جراح زیبایی بینی قرار بگیرد. برای مراجعه به ایشان می‌توانید از طریق نوبت دهی سایت کلینیک بینی تهران اقدام نمایید.  آدرس مطب ایشان خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه 9 واحد B است؛ همچنین در بیمارستان‌های امیراعلم و دی فعالیت می‌کند

دکتر یزدانی فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۷۷ است و دوره تخصص خود را در رشته گوش، حلق و بینی در بیمارستان امیراعلم دانشگاه تهران گذرانده است؛ وی در سال ۱۳۸۳ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع به کار کرد و هم‌اکنون استاد تمام (Full Professor) این دانشگاه است. دکتر یزدانی دارای فلوشیپ‌های متعددی از جمله فلوشیپ جراحی سر و گردن و انکولوژی از انجمن بین‌المللی جراحان سرو گردن (IFHONS) و فلوشیپ اتولوژی و نورو اتولوژی جراحی قاعده جمجمه است.

همچنین نویسنده بیش از ۵۰ مقاله علمی در نشریات معتبر بین‌المللی است و مشاوره و راهنمایی بیش از ۵۰ رساله و پایان‌نامه را بر عهده داشته است.

دکتر امرالله حسینی

یکی دیگر از پزشکان ارزنده و شناخته شده در زمینه جراحی بینی، دکتر حسینی است. نام ایشان نیز در صدر لیست جراحان بینی تهران قرار گرفته است. دکتر حسینی دانش آموخته دکترای تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی  هستند، که بیش از ۲۰۰۰ عمل جراحی موفق را در کارنامه کاری خویش ثبت نموده‌اند. از طریق نوبت دهی آنلاین کلینیک جراحی بینی تهران می‌توانید با ایشان در ارتباط بوده، یا به صورت حضوری به آدرس تهران، ولی عصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۹ مراجعه کنید.

وی دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در این زمینه و به‌ویژه در جراحی‌های زیبایی و ترمیمی صورت است؛ دکتر حسینی در سال ۱۳۵۱ متولد شده و تحصیلات پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پایان رسانده است. او همچنین دوره تخصصی خود را در زمینه گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در همان دانشگاه گذرانده است. دکتر حسینی به دلیل تجربه و مهارت خود در جراحی بینی، جراحی‌های پیچیده و متنوعی از جمله رینوپلاستی، سپتورینوپلاستی و اصلاح انحراف بینی انجام می‌دهد.

وی به استفاده از تکنیک‌های مدرن و بروز در جراحی‌ها شهرت دارد و همواره تلاش می‌کند تا بهترین نتایج ممکن را برای بیماران خود به ارمغان بیاورد.

دکتر حمیدرضا راستی

ایشان نیز از جراحان شناخته شده بینی هستند که عضو انجمن گوش، حلق و بینی و سر و گردن هستند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09035804763 برای دریافت نوبت اقدام نموده یا به صورت حضوری به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، ساختمان آرام، طبقه سوم مراجعه نمایید.

دکتر علی جاودانی

دکتر جاودانی دارای بورد تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و عمل‌های متعدد موفقیت آمیز داشته‌اند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09120164372 برای دریافت نوبت اقدام نموده، یا به صورت حضوری به آدرس سعادت آباد، خیابان فرحزاد، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباس اناری، پلاک 51 مراجعه نمایید.

تفاوت های عمل بینی مردانه و زنانه

بینی مردانه، به دلیل ساختار استخوانی، نسبت به بینی زنان پهن و برجسته‌تر به نظر می‌رسد؛ از طرفی آقایان به دلیل تمایل به انجام ورزش‌های سنگین، بیشتر در معرض آسیب‌دیدگی و شکستگی بینی قرار دارند. در واقع قوز، وجود برآمدگی‌ها و برجستگی‌ها، یکی از مهم‌ترین دلایلی انجام جراحی زیبایی بینی در آقایان است‌.

اما در کنار رفع نواقص و ناهنجاری‌های بینی، برخی مردان تمایل دارند؛ فرم بینی خود را کاملا تغییر دهند، تا بینی شکل طبیعی و استانداری پیدا کند! برای ایجاد فرم طبیعی در بینی مردان، گاهی لازم است، استخوان بینی شکسته شود؛ غضروف‌ها جابجا شده یا پیوند گراف و غضروف انجام شود. همه این موارد می‌توانند، جراحی بینی آقایان را با چالش بیشتری مواجه نمایند. چالش‌ها زمانی بیشتر خواهند شد، که فرد بخواهد بینی خود را به شکل نیمه فانتزی یا حتی فانتزی، تغییر دهد.

اگرچه انجام این نوع جراحی‌ها برای آقایان پیشنهاد نمی‌شود؛ اما نمی‌توان سلیقه بیمار یا زیباجو را نیز نادیده گرفت. با این وجود، بهترین جراح بینی مردانه قبل از عمل، خود را موظف می‌داند تا در مورد نتایج، خطرات و معایب مدل بینی فانتزی یا عروسکی، به بیمار اطلاعات و آگاهی لازم را بدهد تا او بتواند تصمیم بهتری داشته باشد. در هر صورت عمل بینی طبیعی، بهترین گزینه برای آقایان است.

تغییراتی که در بینی توسط بهترین جراح بینی مردانه انجام می‌شود؟

جراح بینی مردانه طبیعی به صورت زیر، بینی آقایان را تغییر می‌دهد، تا شکل استاندارد و متعادل پیدا کنند:

 1. اصلاح قوز و ناهمواری‌های روی بینی؛ برای ایجاد تیغه بینی صاف و هموار ممکن است؛ لازم باشد تا استخوان بینی شکسته شده و غضروف‌ها جابجا شوند. همچنین برای استحکام غضروف‌ها، ممکن است لازم باشد تا پیوند غضروفی انجام شود. از ایمپلنت‌های مصنوعی و همچنین گرافت‌های طبیعی، برای این منظور استفاده می‌شود.
 2. رفع افتادگی نوک بینی؛ افتادگی نوک در آقایان، به دلیل ضخامت پوست بینی بیشتر دیده می‌شود؛ برای اصلاح این مشکل، بهترین جراح بینی مردانه ممکن است؛ پوست و غضروف اضافی را برداشته و یا برای شکل‌دهی بهتر نوک بینی، پیوند غضروفی انجام دهد.
 3. ایجاد تقارن در سوراخ‌های بینی؛ یکی از مهمترین اهداف رینوپلاستی مردانه، ایجاد تقارن در سوراخ‌های بینی می‌باشد، که باید توسط جراحان مجرب و ماهر انجام شود، تا نیاز به جراحی ترمیمی نباشد.
 4. اصلاح زاویه‌ای بین بینی و لب بالایی؛ زاویه بین بینی و لب فوقانی در آقایان، حدود ۹۰ تا ۹۵ درجه است.
 5. اصلاح زاویه بین بینی و پیشانی؛ هنگام اجرای رینوپلاستی مردانه، باید به زاویه بین بینی و پیشانی نیز توجه کرد. این زاویه در آقایان چیزی حدود ۱۱۵ تا ۱۳۵ درجه است. (sedghplasticsurgery.com) MALE RHINOPLASTY

تغییراتی که در بینی توسط بهترین جراح بینی مردانه انجام می‌شود؟

مزایای انتخاب بهترین جراح بینی مردانه

انتخاب بهترین جراح بینی مردانه طبیعی، کمک می‌کند تا شما بتوانید نواقص و مشکلات ظاهری و عملکردی بینی خود را، به بهترین شکل درمان کنید. با انتخاب بهترین دکتر عمل بینی مردانه، شما از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 1. افزایش و بهبود اعتماد به نفس؛ شکل اندازه بینی ممکن است باعث نگرانی، ناراحتی و کاهش اعتمادبه‌نفس هنگام حضور در رویدادهای دوستانه، کاری و یا اجتماعی شود.
 2. ایجاد تقارن و هارمونی بیشتر صورت؛ عمل بینی مردانه به شکل طبیعی، به ایجاد ظاهری متعادل و زیبا کمک می‌کند. در این صورت، سایر ویژگی‌های زیبایی صورت نیز، بعد از جراحی بهتر نمایان خواهند شد. در کل، با اصلاح مشکلاتی مانند کجی یا عدم تقارن سوراخ‌های بینی، می‌توان به ایجاد تقارن بهتر صورت کمک کرد.
 3. رفع مشکلات انحراف تیغه بینی؛ علاوه بر اصلاح مشکلات ظاهری، رینوپلاستی مردانه می‌تواند؛ مشکلات ناشی از انحراف سپتوم را برطرف کرده، عملکرد تنفسی را بهبود بخشد.
 4. تنفس بهتر؛ انجام جراحی رینوپلاستی توسط جراح بینی مردانه طبیعی، کمک می‌کند تا مشکلات تنفسی که به دلیل آلرژی، پولیپ، انحراف تیغه بینی و… ایجاد شده، کاملاً درمان شده و راه‌های هوایی بینی باز شوند و بیمار تنفس بهتری داشته باشد.
 5. داشتن خواب راحت‌تر؛ رفع مشکلات عملکردی بینی باعث می‌شود، تا بیمار خواب راحت‌تری داشته باشد؛ به ویژه بیمارانی که از آپنه انسدادی خواب رنج می‌برند. پس از انجام جراحی بینی مردانه طبیعی، می‌توانند خواب آرامتری داشته باشند. Male Rhinoplasty (centreforsurgery.com)

بهترین کاندیدا برای انجام رینوپلاستی، از نظر بهترین جراح بینی مردانه طبیعی

انجام جراحی بینی مردانه طبیعی، نیازمند برخورداری از ویژگی‌ها و شرایطی است. به‌طور کلی افرادی می‌توانند، برای جراحی زیبایی بینی مردانه طبیعی اقدام کنند، که شرایط زیر را داشته باشند:

 • افرادی که از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار هستند.
 • افرادی که مشکلات سلامتی و پزشکی خاصی ندارند؛ می‌توانند برای جراحی اقدام کنند. مشکلات خونی، مانند عدم انعقاد خون، بیماری هموفیلی، مصرف داروهای ضد انعقاد خون، مهم‌ترین موانع برای انجام این جراحی می‌باشند؛ زیرا احتمال خونریزی حین جراحی و بعد از آن را افزایش خواهند داد.
 • افرادی که اهداف زیبایی درست و انتظارات واقع‌بینانه داشته باشند.
 • انتظاراتی که بیمار از کاهش اندازه بینی، بهبود شکل نوک بینی و اصطلاح عدم تقارن بینی دارد؛ باید متناسب با نوع و حجم بینی خود باشد؛ به عنوان مثال، افرادی که دارای بینی گوشتی و پهن هستند؛ نباید انتظار داشته باشند که بعد از عمل، بینی آنها بسیار کوچک یا باریک شود.
 • کسانی که دوران بلوغ را پشت سر گذاشته‌اند.
 • انجام عمل رینوپلاستی طبیعی برای آقایان، از سن ۱۶ تا 17 سالگی به بعد توصیه می‌شود؛ زیرا سن بلوغ پایان یافته و رشد بافت‌ها، در طی سالیان بعد نتایج جراحی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.
 • افرادی که سیگاری نیستند.
 • برای انجام جراحی زیبایی بینی، باید از استعمال سیگار و دخانیات بپرهیزید. نیکوتین موجود در سیگار، خونرسانی و اکسیژن رسانی را به بافت‌های بدن با مشکل مواجه کرده، به همین دلیل ترمیم و بهبودی زخم‌ها، مدت بیشتری طول خواهد کشید. این می‌تواند اثرات منفی روی نتایج جراحی داشته باشد.

بهترین کاندیدا برای انجام رینوپلاستی، از نظر بهترین جراح بینی مردانه طبیعی

بهترین دکتر عمل بینی مردانه کیست؟

تا کنون درباره لیست بهترین دکتر عمل بینی مردانه، مزایای انتخاب درست و بهترین کاندیداهای این نوع جراحی صحبت کردیم. در پایان، خوب است این نکات را اضافه کنیم، که بهترین جراح بینی مردانه باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 1. داشتن بورد تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت؛ بهترین جراح بینی مردانه باید مدارک علمی و دوره‌های تخصصی، در زمینه رینوپلاستی ظاهری و عملکردی را طی کرده باشد.
 2. تسلط بر تکنیک‌های مختلف جراحی بینی؛ یک پزشک خوب و مجرب، باید با تمام تکنیک‌ها جراحی زیبایی بینی آشنا بوده و ماهرانه و تخصصی، آنها را پیاده سازی نماید.
 3. داشتن تجربه بالا و کارنامه کاری درخشان؛ پزشکان نام‌آشنا و متخصص، جراحی‌های زیبایی متعدد و موفقیت‌آمیزی را، در کارنامه کاری خویش ثبت نموده‌اند.
 4. برخورداری از مهارت کلامی و ارتباط با بیمار؛ جراح بینی مردانه، باید بتواند ارتباط خوبی با بیمار برقرار کرده، خواسته‌ها و انتظارات او را مورد توجه قرار داده و در مورد نتایج جراحی، چشم‌انداز درستی به بیمار ارائه دهد.

 

کلام پایانی در مورد بهترین جراح بینی مردانه این است،

که اگر به دنبال تغییر بینی و بهبود زیبایی صورت خود هستید؛ می‌توانید از طریق رینوپلاستی طبیعی، اهداف زیبایی و درمانی خود را تحقق بخشید. برای رسیدن به نتایج عالی، قبل از هرچیز باید به دنبال انتخاب بهترین دکتر عمل بینی مردانه باشید. دکتر حسینی و دکتر یزدانی، دو متخصص جراح بینی مردانه طبیعی و از چهره‌های شناخته شده، در زمینه جراحی بینی هستند، که مهارت و تخصص بالای ایشان باعث شده تا بیماران، جراحی موفقیت‌آمیز با حداقل عوارض جانبی را، تجربه نموده و رضایت صددرصد از عمل خود داشته باشند. نمونه عکس‌ها و فیلم‌های این پزشکان، در سایت موجود است و منبع خوبی، برای اطمینان از صحت انتخاب شما می‌باشد.

مقالات آموزشی مرتبط با این دسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *