بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بینی به عنوان عضو کانونی صورت، نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و صورت شما دارد. هرگونه نقص یا ناهنجاری در این عضو می‌تواند باعث شود، تا سایر ویژگی‌های زیبا صورت شما تحت تاثیر قرار بگیرد. اگر فرم بینی، باعث نارضایتی شما از چهره و صورت خود شده، ممکن است به جراحی زیبایی بینی فکر کرده باشید؛ اما یکی از سوالات و دغدغه‌های افراد برای انجام این نوع جراحی زیبایی، انتخاب پزشک متخصص است.

بنابر آمارها، بیش از 330 جراح فوق‌تخصص پلاستیک و زیبایی در ایران، به فعالیت مشغول هستند و البته علاوه‌بر این تعداد، بیش از 8 هزار نفر، به‌طور کلی مشغول فعالیت در این حوزه هستند، که برخی، آموزش‌های لازم را هم ندیده‌اند. از طرف دیگر، کشور ایران در کنار کشورهای آمریکا، برزیل و کره جنوبی، دارای بیشترین مورد انجام عمل بینی است و سالانه دست‌کم 50 هزار عمل بینی در ایران انجام می‌شود. بنابراین، اولین اقدام برای جراحی بینی، شناسایی بهترین جراح بینی و آگاهی از اسامی بهترین جراحان بینی تهران است.

اینکه بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ چگونه می‌توانم یک جراحی عالی و بدون نقص داشته باشم؟ بهترین جراح بینی از نظر کاربران کیست؟ مهم‌ترین سوالاتی است، که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. به طور حتم اگر قصد دارید، که یک جراحی زیبایی بینی فوق العاده داشته باشید، باید به دنبال انتخاب مجرب‌ترین جراحان باشید.

جراحی بینی ممکن است، با دستکاری ساختار استخوانی و غضروفی بینی همراه باشد؛ به این معنی که گاهی لازم است پزشک استخوان شما را شکسته و مجدد اصلاح کند یا غضروف‌های ضعیف را خارج کرده و پیوند غضروفی انجام دهد. چنین جراحی گسترده‌ای، اگر بدون مهارت و تجربه انجام شود؛ می‌تواند عوارض متعددی به همراه داشته باشد. پزشکانی که کارنامه کاری درخشان داشته و از تجربه بالا برخوردار باشند؛ با انجام یک عمل بی‌نقص باعث می‌شوند، تا شما نیازی به جراحی زیبایی ترمیمی نداشته باشید.

بهترین جراحان بینی، مانند دکتر حسینی و دکتر یزدانی، تسلط کامل بر آناتومی و ساختارهای مختلف بینی دارند و ارزیابی درستی از فرایند جراحی و نتایج آن خواهند داشت؛ به همین دلیل، احتمال بروز اشتباه توسط این پزشکان، بسیار کم خواهد بود. در این مقاله ما برای اطلاع رسانی و آگاهی بیشتر شما، در مورد انتخاب بهترین جراحی بینی سعی کرده‌ایم؛ تمام نکات لازم در این زمینه را بیان کنیم. پس به خواندن ادامه دهید، تا تصمیم درستی برای انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی در تهران بگیرید.

لیست بهترین جراح بینی در تهران

«بهترین جراح بینی تهران کیست؟» از آنجا که انتخاب پزشک مناسب برای جراحی بینی در تهران، از میان انبوه جراحان، کار بسیار سخت و پراسترسی است؛ در زیر ما لیست چند تن از پزشکان متخصص و شناخته شده در زمینه جراحی بینی را آورده‌ایم:

 • دکتر نسرین یزدانی؛ دکتر یزدانی دارای مدرک بورد تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی هستند. علاوه بر این، ایشان فلوشیپ جراحی سر و گردن، اوتولوژی و نورواتولوژی را دارند. ۲۰ سال سابقه با بیش از ۱۰ هزار عمل جراحی موفق در زمینه ترمیم، بازسازی بینی، زیبایی بینی و سر و صورت و گردن باعث شده، تا نام ایشان در صدر لیست بهترین جراح فوق تخصص بینی در تهران و بهترین جراح بینی خانم در تهران قرار بگیرد. برای مراجعه به ایشان می‌توانید؛ از طریق نوبت دهی سایت کلینیک بینی تهران اقدام نمایید. آدرس مطب ایشان خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه 9 واحد B است.
 • دکتر امرالله حسینی؛ یکی دیگر از پزشکان ارزنده و شناخته شده در زمینه جراحی بینی، دکتر حسینی است. نام ایشان نیز در صدر لیست بهترین پزشکان جراحی بینی تهران قرار گرفته است. دکتر حسینی دانش آموخته دکترای تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی  هستند، که بیش از ۲۰۰۰ عمل جراحی موفق را در کارنامه کاری خویش، ثبت نموده‌اند. از طریق نوبت دهی آنلاین کلینیک جراحی بینی تهران می‌توانید، با ایشان در ارتباط بوده، یا به صورت حضوری به آدرس تهران، ولی عصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۹ مراجعه کنید.
 • دکتر حمیدرضا راستی؛ ایشان نیز از جراحان شناخته شده بینی هستند، که عضو انجمن گوش، حلق و بینی و سر و گردن هستند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09035804763 برای دریافت نوبت اقدام نموده یا به صورت حضوری به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، ساختمان آرام، طبقه سوم مراجعه نمایید.
 • دکتر علی جاودانی؛ دکتر جاودانی، دارای بورد تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و عمل‌های متعدد موفقیت آمیز داشته‌اند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09120164372 برای دریافت نوبت اقدام نموده، یا به صورت حضوری به آدرس سعادت آباد، خیابان فرحزاد، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباس اناری، پلاک 51 مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ 

بهترین دکتر رینوپلاستی کسی است، که بر کلیه تکنیک‌های جراحی زیبایی بینی تسلط داشته و درک درستی از ساختارهای مختلف بینی داشته باشد. او باید بتواند تشخیص دهد که چه فرم بینی مناسب صورت فرد است. این بدان معناست، که پزشک علاوه بر تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی، باید بر جراحی دیگر بخش‌های صورت، مانند جراحی فک، چانه و… نیز تسلط داشته باشد، تا پس از جراحی بینی، به شکلی کاملاً متقارن و هماهنگ با سایر اجزای صورت، دیده شود.

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟ 

گاهی بیماران یا متقاضیان جراحی رینوپلاستی، به دلایل غیرمنطقی، احساسی یا تقلید کورکورانه از شخصیت‌ها و سلبریتی‌های مورد علاقه خود، به دنبال تغییرات غیر اصولی روی بینی و صورت خود هستند؛ یک پزشک متعهد و دلسوز باید، چشم‌انداز درستی در مورد نتایج جراحی به بیمار ارائه دهد، تا او بتواند با دیدی واقع‌بینانه نسبت به عمل خود اقدام کند.

چرا انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی اهمیت دارد؟

جراحی در قلب پایتخت، به دلیل تمرکز بیشتر پزشکان متخصص و وجود کلینیک‌های پیشرفته، نه تنها مورد توجه بیماران و زیباجویان ایرانی است؛ بلکه افراد بسیاری از کشورهای اطراف نیز، برای انجام جراحی رینوپلاستی به تهران مراجعه می‌کنند. بنابراین شما با انجام جراحی در این شهر، نزد پزشکان حاذق و مجرّب، نگرانی کمتری از نتایج عمل خواهید داشت.

مراجعه به بهترین دکتر رینوپلاستی در تهران، کمک خواهد کرد تا تمام اهداف زیبایی و درمانی شما، به بهترین شکل تحقق پیدا کنند؛ اما این همه ماجرا نیست! جراحی در تهران نباید باعث شود تا شما در مورد انتخاب پزشک خود، تصمیم کورکورانه‌ای داشته باشید یا مثلا فقط قیمت را ملاک قرار دهید. توجه کنید که انتخاب ارزان ترین دکتر جراح زیبایی بینی یا انجام ارزانترین عمل بینی در تهران، الزاما باعث رضایت شما نخواهد شد. شما باید تحقیقات لازم را، در مورد سابقه کاری و حرفه‌ای پزشک مورد نظر کسب کنید. اما این کار چگونه امکان‌پذیر است؟ چطور می‌توانم یک پزشک خوب انتخاب کنم؟ نگران نباشید؛ ما در ادامه کلیدهای حل این مسئله را به شما خواهیم داد.

بهترین جراح بینی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ 

اگر می‌خواهید فرایند قبل، حین و بعد از جراحی بینی شما، به بهترین و عالی‌ترین شکل طی شوند؛ باید برای انتخاب پزشک خود بیشتر جستجو کنید. در زیر ما به اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح بینی، اشاره کرده‌ايم:

 1. داشتن بورد تخصصی جراحی زیبایی بینی؛ بهترین جراحی بینی در تهران یا سایر شهرها، باید مدارک علمی مرتبط با جراحی زیبایی بینی را کسب کرده و آزمون‌ها و دوره‌های مرتبط، برای دریافت گواهی تخصص خود را گذرانده و دارای بورد تخصصی باشد.
 2. تسلط کامل بر تکنیک‌های مختلف جراحی زیبایی بینی و صورت؛ علم پزشکی روزبه‌روز در حال رشد و توسعه است. جراحی زیبایی و پلاستیک نیز از این قافله، جا نمانده و ما امروزه شاهد توسعه تکنیک‌های مختلف جراحی زیبایی صورت و بینی هستیم. بهترین دکتر رینوپلاستی، باید به همه تکنیک‌های مختلف و به‌روز دنیا، در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت تسلط داشته باشد؛ به عنوان مثال او باید بداند، که بهترین روش برای پیاده‌سازی فرم بینی فانتزی یا نیمه فانتزی، از طریق پیوند غضروف مصنوعی امکان پذیر است یا بهتر است، گرافت ها از بخش‌های مختلف بدن مانند لاله گوش انتخاب شوند. علاوه بر این، بهترین دکتر رینوپلاستی باید از تخصص بالا، در زمینه جراحی پلک، چانه، فک و… برخوردار باشد.
 3. مهارت و تجربه بالا؛ یکی از مهمترین فاکتورهایی که باعث می‌شود، تا عملکرد یک پزشک مورد ارزیابی قرار گیرد؛ تجربه او در زمینه انجام جراحی‌های مختلف رینوپلاستی است. پزشکانی که عمل‌های متعدد موفقیت‌آمیز را، در کارنامه کاری خود ثبت کرده‌اند؛ به‌طور حتم قابل اعتماد خواهند بود.
 4. تحقق اهداف زیبایی و درمانی بیمار به بهترین شکل؛ بهترین دکتر رینوپلاستی باید بتواند، اهداف زیبایی و درمانی بیمار را  هم‌راستا و هم‌سو با یکدیگر، به بهترین شکل تحقق بخشد. اگر بیمار هم‌زمان با رفع نواقص و مشکلات بینی، بخواهد حجم بینی را کاهش داده یا بینی خود را باریک‌تر کند؛ پزشک باید بتواند با حفظ عملکرد تنفسی، فرم بینی دلخواه بیمار را ایجاد نماید.
 5. داشتن تعهد و مسئولیت پذیری؛ علاوه بر ویژگی‌های کاری و حرفه‌ای، بهترین جراح بینی تهران باید، از خصوصیات اخلاقی مانند تعهد، مسئولیت‌پذیری، شفقت و صبر بالا برخوردار باشد. او باید به خواسته‌ها و نیازهای بیمار خود، به‌خوبی توجه داشته و مشاوره و راهنمایی‌های لازم را قبل و بعد از عمل به خوبی انجام دهد. جراح باید خود را نسبت به بیمار مسئول بداند و در صورت بروز هرگونه مشکل، متعهدانه در کنار بیمار بوده و به کنترل و مدیریت شرایط کمک نماید.

بهترین جراح بینی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ 

چگونه می‌توان بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کرد؟ 

حال که با اسامی جراحان بینی تهران و ویژگی‌های بهترین جراح بینی در تهران آشنا شدید؛ ممکن است این سوال پیش آید، که چگونه می‌توان، یک جراح خوب با چنین ویژگی‌هایی پیدا کرد؟ در واقع پیدا کردن یک پزشک بر اساس ویژگی‌های ذکر شده، ممکن است کاری سخت و پر استرس به نظر برسد. ما اینجا کنار شما هستیم، تا سریع و راحت بتوانید، بهترین دکتر رینوپلاستی را انتخاب کنید، فقط کافیست که نکات زیر را مدنظر قرار دهید:

 • در مورد رضایت بیماران پرس‌وجو کنید؛ پرس‌وجو در مورد عملکرد پزشک و رضایت بیماران، خود می‌تواند اولین گام برای انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی باشد. شما برای این منظور می‌توانید به مطب پزشک مراجعه کرده و از بیماران و زیباجویان، سوال بفرمایید. شما می‌توانید نظرات کاربران و کسانی را که جراحی بینی انجام داده‌اند؛ در سایت پزشک نیز مشاهده کنید. رسانه‌های مجازی مانند اینستاگرام نیز، منبع خوبی برای تبادل نظر در این زمینه هستند.
 • از مدارک علمی و بورد تخصصی پزشک سوال کنید؛ شما می‌توانید در همان جلسات مشاوره ابتدایی، از پزشک در مورد تخصص و مدارکی که در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت، کسب کرده سوال بپرسید. بهترین جراحی بینی در تهران، صادقانه به این سوال شما پاسخ خواهد داد. برخی پزشکان نیز، مدارک حرفه‌ای خود را مطب یا در وب‌سایت‌ها، در معرض دید بیماران و زیبا جویان قرار می‌دهند.
 • چگونگی برقراری ارتباط پزشک با بیماران را رصد کنید؛ توانایی پزشک برای ایجاد یک رابطه مثبت با بیمار، بسیار مهم است. بهترین جراح بینی، باید شنوای خوبی برای خواسته‌ها و نظرات بیمار خود باشد. او باید به خوبی بتواند، با بیمار ارتباط برقرار کرده و بیمار بدون نگرانی یا استرس، در مورد مشکلات و اهداف زیبایی و درمانی خود صحبت کند. در طی جلسات مشاوره شما به راحتی به این موضوع پی خواهید برد.

در مورد رضایت بیماران پرس‌وجو کنید

بهترین جراحان بینی، توانایی بسیاری در ارائه اطلاعات معتبر، آنالیز دقیق وضعیت جسمی و روحی زیباجو و اجرای دقیق خواسته‌های بیمار دارند؛ ازاین‌رو، مورد توجه مراجعان فراوان و ازجمله، افراد مشهور هستند. این مطلب، هم درباره بهترین دکتر عمل بینی در تهران و هم درباره بهترین جراحان بینی در سطح دنیا، صادق است؛ مثلا دکتر «راج کانودیا» یک جراح معتبر بورد متخصص در رینوپلاستی است، که بسیاری از سلبریتی‌ها، ازجمله خانواده کارداشیان، به او مراجعه می‌کنند. از آنجا که افراد مشهور و سلبریتی‌ها، در انتخاب خود، به دنبال بهترین پزشک جراح بینی هستند؛ بنابر این، توجه به این نکته نیز می‌تواند در زمینه انتخاب بهترین جراح عمل بینی در تهران بسیار موثر باشد.

سخن پایانی در مورد انتخاب بهترین جراحی بینی

انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی، یکی از مهمترین نکاتی است، که قبل از انجام جراحی زیبایی بینی، باید به آن توجه کرد. انتخاب بهترین جراحان بینی ایران و پزشکانی که از دانش و مهارت بالا برخوردار هستند؛ مانند دکتر حسینی و دکتر یزدانی کمک می‌کند، تا شما یک عمل عالی و موفقیت‌آمیز، بدون عوارض جانبی داشته باشید.

داشتن مدارک علمی معتبر، داشتن بورد تخصصی، تسلط به تکنیک‌های مختلف پزشکی، توانایی برقراری ارتباط با بیمار، تعهد و مسئولیت پذیری از مهمترین ویژگی‌هایی هستند، که شما هنگام انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران، باید به آنها توجه داشته باشید. برای اطمینان از انتخاب دکتر جراح بینی خود می‌توانید؛ در مورد نتایج جراحی و عملکرد پزشک از بیماران به صورت حضوری، در مطب سوال بپرسید یا نظرات کاربران را از طریق سایت‌ها یا فضاهای مجازی، پرس و جو نمایید.

منبع

(How to Pick the Best Rhinoplasty Surgeon for You (drlangsdon.com

عکس دکتر یزدانی جراح بینی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد بیمارستان فوق تخصصی گوش حلق و بینی کشور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
عمل بینی طبیعی زنانه چطور انجام می‌شود؟

عمل بینی طبیعی زنانه

امروزه داشتن چهره‌ طبیعی و نچرال، بیشتر مورد توجه خانم‌ها است. برخلاف گذشته که جراحی زیبایی بینی، با هدف کوچک کردن بینی انجام می‌شد؛ امروزه بیشتر افراد تمایل دارند تا

ادامه مطلب »
دوران نقاهت عمل بینی

دوران نقاهت عمل بینی

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های افراد برای انجام جراحی بینی، دوران نقاهت عمل بینی است. مشغله‌های کاری و زندگی باعث شده، تا افراد در این مورد بسیار دغدغه داشته باشند. انتخاب

ادامه مطلب »
هزینه عمل زیبایی بینی

هزینه عمل زیبایی بینی

اگر به دنبال ایجاد تغییرات اساسی روی صورت خود هستید؛ به‌طور حتم، بینی به عنوان عضو کانونی صورت، قبل از هر چیز دیگری مورد توجه شما خواهد بود. با انجام

ادامه مطلب »