بهترین دکتر عمل بینی طبیعی

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی

افراد به دلایل مختلفی برای انجام عمل بینی اقدام می‌کنند. گاهی ساختارهای ناهنجار و نواقص بینی، دلیل اصلی انجام جراحی است. آسیب‌های ساختاری ممکن است، عملکرد تنفسی فرد را تحت تاثیر قرار داده و  این امر موجب شده، تا او برای انجام جراحی اقدام نماید؛ اما برخی افراد، در کنار رفع نواقص ظاهری و رفع مشکلات تنفسی بینی، به دنبال تغییر فرم بینی به شکلی طبیعی و نرمال هستند. در واقع هدف بیماران و زیباجویان از انجام عمل بینی طبیعی، تغییر شکل بینی به حالت نرمال و استاندارد است؛ به گونه‌ای که تغییرات قابل توجه نباشند. برای رسیدن به چنین اهدافی، باید به دنبال انتخاب بهترین دکتر عمل بینی طبیعی بود.

برای انجام انواع عمل بینی طبیعی، قبل از هر چیز باید به دنبال انتخاب پزشکان کارآزموده و ماهر و بهترین جراح بینی طبیعی باشید. انتخاب جراح عمل بینی طبیعی، یکی از چالش‌های پیش روی متقاضیان عمل زیبایی بینی و زیباجویان است. سوالی که اینجا مطرح است، آن است که تا چه اندازه یک پزشک می‌تواند؛ در بهبود و موفقیت نتایج تاثیرگذار باشد؟

انتخاب یک جراح مجرب و متخصص کمک می‌کند، تا بینی به شکل طبیعی بازسازی شده و هماهنگ با سایر اجزای چهره، تغییر پیدا کند. در کنار تغییرات ظاهری، اهداف درمانی بیمار نیز به خوبی تحقق پیدا خواهند کرد. اگر به دلیل کجی تیغه بینی و عدم تقارن سوراخ‌های بینی، تنفس کشیدن برای شما سخت است، با انجام جراحی نزد بهترین دکتر جراح عمل بینی طبیعی، مانند دکتر حسینی و دکتر یزدانی می‌توانید؛ برای همیشه از اختلالات تنفسی مرتبط با ساختار ناهنجار بینی، رهایی پیدا کنید.

در سال 2020، رینوپلاستی، با بیش از 350 هزار عمل در سطح جهان، در رتبه چهارم عمل‌های زیبایی قرار گرفت. در این بازه زمانی، زنان بیش از سه‌چهارم و مردان، یک‌چهارم بیماران عمل بینی را تشکیل می‌دادند. یکی از روندهای اصلی جراحی بینی برای سال 2023، تغییر به سمت نتایج طبیعی‌تر و عمل بینی طبیعی است. اگرچه در گذشته، بینی عمل شده، کاملا واضح بود؛ اما اکنون هدف افراد آن است، که با انجام تغییرات ظریف، به گونه‌ای طبیعی بینی خود را عمل کنند، که انجام تغییرات، مشخص نباشد. با توجه به این هدف، باید مراجعه به بهترین دکتر عمل بینی طبیعی را مدنظر قرار داد.

حال که از اهمیت انتخاب بهترین دکتر عمل بینی طبیعی آگاه شدید؛ ممکن است بخواهید در مورد خصوصیات و ویژگی‌های چنین پزشکانی، بیشتر بدانید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، انتخاب‌های درست و آگاهانه‌ای داشته باشید. در این مقاله همه آنچه که باید از ابتدا، تا انتهای این مسیر بدانید، توضیح داده شده است؛ پس تا انتها با دقت به خواندن ادامه دهید.

لیست بهترین دکتر عمل بینی طبیعی 

با توجه به اینکه، یافتن بهترین دکتر برای عمل جراحی بینی طبیعی در تهران، از میان جراحان مختلف، کار بسیار سخت و پردسترسی است؛ در زیر ما لیست چند تن از پزشکان متخصص و شناخته شده در زمینه جراحی زیبایی بینی طبیعی را آورده‌ایم:

 1. دکتر نسرین یزدانی؛ دکتر یزدانی دارای مدرک بورد تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی هستند. علاوه بر این، ایشان فلوشیپ جراحی سر و گردن، اوتولوژی و نورواتولوژی را دارند. ایشان علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، استاد جراحی بیمارستان فوق تخصصی «امیراعلم» نیز هستند. ۲۰ سال سابقه، با بیش از ۱۰ هزار عمل جراحی موفق در زمینه ترمیم، بازسازی بینی، زیبایی بینی و سر و صورت و گردن باعث شده، تا نام ایشان در صدر لیست بهترین جراح بینی طبیعی در ایران و بهترین جراح بینی طبیعی تهران قرار بگیرد. برای مراجعه به ایشان می‌توانید، از طریق نوبت دهی سایت کلینیک بینی تهران اقدام نمایید. آدرس مطب دکتر یزدانی، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه 9 واحد B است.
 2. دکتر امرالله حسینی؛ یکی دیگر از پزشکان ارزنده و شناخته شده در زمینه جراحی بینی، دکتر حسینی است. نام ایشان نیز در صدر لیست بهترین دکتر جراح بینی طبیعی در تهران، قرار گرفته است. دکتر حسینی دانش آموخته دکترای تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی هستند، که بیش از ۲۰۰۰ عمل جراحی موفق را، در کارنامه کاری خویش ثبت نموده‌اند. دکتر حسینی، دانش‌آموخته دکترای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. از طریق نوبت دهی آنلاین کلینیک جراحی بینی تهران می‌توانید، با ایشان در ارتباط بوده، یا به صورت حضوری به آدرس تهران، ولی عصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی، طبقه ۹ مراجعه کنید.
 3. دکتر حمیدرضا راستی؛ ایشان نیز از جراحان شناخته شده بینی هستند، که عضو انجمن گوش، حلق و بینی و سر و گردن هستند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09035804763 برای دریافت نوبت اقدام نموده یا به صورت حضوری، به آدرس خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، ساختمان آرام، طبقه سوم مراجعه نمایید.
 4. دکتر علی جاودانی؛ دکتر جاودانی دارای بورد تخصصی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و عمل‌های متعدد موفقیت‌آمیز داشته‌اند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09120164372 برای دریافت نوبت اقدام نموده، یا به صورت حضوری به آدرس سعادت آباد، خیابان فرحزاد، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباس اناری، پلاک 51 مراجعه نمایید.

عمل بینی طبیعی چیست و انتخاب جراح عمل بینی طبیعی چه تاثیری در نتایج جراحی دارد؟  

عمل بینی به شکل طبیعی همان‌طور که از نامش پیداست؛ بینی را به شکل طبیعی و استاندارد تغییر می‌دهد. تغییر شکل بینی به صورت طبیعی باعث می‌شود، تا سایر زیبایی‌های چهره شما بیشتر نمایان شوند؛ بنابراین عمل بینی طبیعی تنها یک جراحی بینی نیست؛ بلکه یک جراحی زیبایی صورت نیز محسوب می‌شود. این جراحی برای افرادی پیشنهاد می‌شود که از بینی بزرگ، ناهمواری‌ها و برجستگی‌های روی بینی، کجی تیغه بینی، عدم تقارن سوراخ‌های بینی، مشکلات تنفسی، آلرژی، پولیپ و… رنج می‌برند.

عمل بینی طبیعی چیست

درمان همه این مشکلات زمانی به به خوبی انجام می‌شود، که شما به بهترین دکتر عمل بینی طبیعی مراجعه نمایید. پزشکانی که از توانایی و مهارت بالا برخوردار هستند؛ آناتومی بینی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده و جزئیاتی را برای جراحی طراحی و اجرا می‌کنند، که باعث می‌شود احتمال بروز عوارض و مشکلات بعد از جراحی، به شدت کاهش پیدا کند.

ممکن است برای درمان نواقص ظاهری و مشکلات عملکردی بینی، نیاز به اصلاحات پیچیده‌تری باشد؛ به عنوان مثال گاهی نیاز به جابجایی غضروف، برش غضروف، پیوند گرافت و شکستن استخوان بینی  است. جراح عمل بینی طبیعی که از توانایی بالا برخوردار باشد؛ به خوبی می‌تواند؛ چنین تغییراتی را پیاده‌سازی نماید تا بیمار به بهترین شکل بتواند، به اهداف زیبایی و سلامتی خود دست پیدا کند.

دکتر ریچارد زومالان، یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در دنیا معتقد است: «رینوپلاستی بینی طبیعی، یک استراتژی است که بر حفظ غضروف، استخوان و بافت نرم بینی در موقعیت طبیعی و ایجاد یک کانتور طبیعی تمرکز دارد. این کار باعث ایجاد بینی‌ای می‌شود که به نظر، جراحی‌شده نمی‌رسد. در این حالت، بینی متناسب با صورت است و بینی عمل شده، نسبت به بینی که با آن متولد شده‌اید، بهتر به چهره شما می‌آید».

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی چه کسی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر تصمیم خود را برای انجام رینوپلاستی طبیعی گرفته‌اید؛ به‌طور حتم به دنبال انتخاب جراح زیبایی بینی هستید. بهترین دکتر جراح عمل بینی طبیعی، باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • برخورداری از دانش و مهارت و تخصص، در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت؛ بهترین دکتر عمل بینی طبیعی، باید مدارک علمی خود را از دانشگاه معتبر کسب کرده و آزمون‌ها و دوره‌های تخصصی را، پشت سر گذاشته باشد. علاوه بر جراحی زیبایی بینی، او باید در زمینه جراحی زیبایی صورت، مانند جراحی بلفاروپلاستی، ژینوپلاسی، سانترال لب و… نیز تسلط کافی داشته باشد. گاهی لازم است برای ایجاد تعادل و هماهنگی بین سایر اجزای صورت، علاوه بر بینی، فک، چانه، پلک و سایر اجزای چهره نیز تغییر داده شوند؛ بنابراین پزشک باید به همه تکنیک‌های جراحی زیبایی صورت و بینی، تسلط داشته باشد.
 • تسلط بر تکنیک‌های مختلف جراحی زیبایی بینی؛ بهترین دکتر جراح عمل بینی طبیعی، باید با انواع تکنیک‌های به روز و پیشرفته دنیا، در زمینه جراحی زیبایی بینی آشنایی داشته باشد. به عنوان مثال اگر نیاز به پیوند غضروف مصنوعی، برای استحکام ساختار بینی باشد؛ پزشک باید در مورد بهترین پروتز‌ها و ایمپلنت‌های جدید بداند و در صورت نیاز، نوع مناسب را برای بیمار خود انتخاب کند.
 • کارنامه کاری و حرفه‌ای درخشان؛ بهترین دکتر عمل بینی طبیعی، با انجام جراحی‌های متعدد و موفقیت‌آمیز، توانسته کارنامه کاری درخشان و قابل قبولی را ارائه دهد.
 • آشنایی با چالش‌ها و محدودیت‌های پیش روی جراحی؛ پزشک باید بر اساس نوع بینی، چالش‌های پیش رو را شناسایی و برای عبور از این چالش‌ها، برنامه‌ریزی درمانی درستی داشته باشد. برخی از بیماران ممکن است، دارای بینی گوشتی پهن و بزرگی باشند یا ساختار بینی به گونه‌ای باشد، که کوچک یا باریک کردن بیش از حد آن مشکلات تنفسی برای بیمار، به همراه داشته باشد؛ پزشک باید درباره این محدودیت‌ها بداند و با بیمار صحبت کند و نتایج را به شکل واقع بینانه، برای او شرح دهد.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی چه کسی است

رینوپلاستی طبیعی توسط بهترین دکتر عمل بینی طبیعی چگونه انجام می‌شود؟  

عمل بینی طبیعی، به دو صورت باز و بسته انجام خواهد شد. هر کدام از این روش ها، معایب و مزایای خود را دارند و برای گروه هایی از افراد، مناسب هستند. در زیر هر کدام از این روش‌ها را به صورت جداگانه، شرح داده‌ایم:

 1. جراحی بینی به روش باز؛ در این نوع از جراحی بینی، پزشک برشی در ناحیه کلوملا ایجاد کرده تا پوست بینی بالا برده شود. در این صورت به راحتی می‌تواند، به ساختار استخوانی و غضروفی بینی دست پیدا کند. این باعث خواهد شد، تا تغییرات به شکل جزئی و دقیق‌تری اعمال شوند. این تکنیک برای افرادی استفاده می‌شود، که به دلیل کجی یا انحراف تیغه بینی، از مشکلات زیبایی و تنفسی رنج می‌برند.
 2. جراحی بینی به روش بسته؛ در جراحی بینی به روش بسته، برش‌ها در داخل حفره‌های بینی ایجاد می‌شوند. بعد از ایجاد برش پوست بینی بالا برده می‌شود. از آنجا که میدان دید پزشک در این نوع جراحی محدودتر است؛ تنها می‌توان مشکلات جزئی بینی را رفع کرد و آن را به صورت طبیعی و نرمال، تغییر شکل داد.

چگونه می‌توانم به بهترین دکتر عمل بینی طبیعی دسترسی داشته باشم؟  

برای یافتن بهترین دکتر عمل بینی، روش های مختلفی وجود دارد و هر فرد، می تواند با توجه به سلیقه و نیاز خود، از یک یا چند روش، استفاده کند. شما می‌توانید از طریق روش‌های زیر با بهترین جراح عمل بینی طبیعی، آشنا شده و برای انجام جراحی اقدام نمایید:

 • شما می‌توانید برای انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی، از موتورهای جستجوگر کمک بگیرید.
 • پس از جست و جو در اینترنت ممکن است، با لیستی از جراحان بینی مواجه شوید. برای اطمینان از انتخاب خود می‌توانید، به نمونه کار پزشکان که در سایت به شکل فیلم و عکس نمایش داده شده، رجوع کنید.
 • رسانه‌های مجازی دیگر، مانند اینستاگرام نیز گزینه خوبی برای مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از عمل جراح بینی طبیعی مورد نظر شما است.
 • مراجعه حضوری به مطب پزشک و تبادل نظر با بیماران، راه دیگری برای کسب اطلاعات در مورد پزشک جراح می‌باشد. شما همچنین می‌توانید، نظرات کاربران را در سایت و سایر رسانه‌های مجازی دنبال کنید.
 • مشاوره با دکتر جراح بینی طبیعی نیز، اطلاعات دقیقی در اختیار شما خواهد گذاشت. شما در جلسات مشاوره با پزشک خود می‌توانید؛ در مورد نحوه عملکرد او سوالات خود را مطرح کنید؛ به عنوان مثال:
 1. آیا شما از ابزارها و تکنیک‌های پیشرفته و به‌روز، در زمینه جراحی رینوپلاستی استفاده می‌کنید؟
 2. فرایند جراحی من به چه صورت خواهد بود؟
 3. آیا امکان مشاهده نتایج بعد عمل، از طریق تصویربرداری کامپیوتری امکان‌پذیر است؟
 4. چه تکنیکی برای من باید انتخاب شود؟

چگونه می‌توانم به بهترین دکتر عمل بینی طبیعی دسترسی داشته باشم؟  

این‌ها تنها بخشی از سوالاتی هستند، که شما می‌توانید در جلسات مشاوره با پزشک خود داشته باشید. بهترین دکتر عمل بینی طبیعی، باید با صبوری و دلسوزانه به سوالات شما پاسخ دهد. از این طریق، شما همچنین می‌توانید، نحوه برخورد پزشک با بیمار را نیز مورد سنجش قرار دهید.

نتیجه پایانی بحث در مورد انتخاب بهترین دکتر عمل بینی طبیعی

بسیاری از مشکلات ظاهری بینی، از جمله انحراف تیغه بینی، عدم تقارن سوراخ‌های بینی و برآمدگی و ناهمواری‌های روی بینی را، می‌توان از طریق جراحی بینی طبیعی اصلاح نمود؛ البته به شرط آنکه بهترین جراح عمل بینی طبیعی، مانند دکتر حسینی و دکتر یزدانی را انتخاب کنید. انتخاب پزشکان با تجربه و متخصص علاوه بر رفع مشکلات ظاهری بینی، به شما کمک می‌کند تا مشکلات عملکردی بینی خود را نیز، درمان کرده و تنفس بهتری داشته باشید.

بهترین دکتر جراح عمل بینی طبیعی، باید بر تکنیک‌های مختلف جراحی زیبایی بینی و صورت تسلط داشته، با چالش‌ها و محدودیت‌های پیش روی جراحی آشنا بوده و ارتباط خوبی با بیمار برقرار کند. از طرفی، داشتن تجربه و کارنامه کاری حرفه‌ای و درخشان نیز باعث می‌شود، تا بیماران نتایج عالی و رضایت‌بخش، از جراحی زیبایی بینی و صورت خود داشته باشند.

منبع

(richardzoumalan.com) Natural Structure Rhinoplasty 

عکس دکتر یزدانی جراح بینی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد بیمارستان فوق تخصصی گوش حلق و بینی کشور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
عمل بینی طبیعی زنانه چطور انجام می‌شود؟

عمل بینی طبیعی زنانه

امروزه داشتن چهره‌ طبیعی و نچرال، بیشتر مورد توجه خانم‌ها است. برخلاف گذشته که جراحی زیبایی بینی، با هدف کوچک کردن بینی انجام می‌شد؛ امروزه بیشتر افراد تمایل دارند تا

ادامه مطلب »
دوران نقاهت عمل بینی

دوران نقاهت عمل بینی

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های افراد برای انجام جراحی بینی، دوران نقاهت عمل بینی است. مشغله‌های کاری و زندگی باعث شده، تا افراد در این مورد بسیار دغدغه داشته باشند. انتخاب

ادامه مطلب »
هزینه عمل زیبایی بینی

هزینه عمل زیبایی بینی

اگر به دنبال ایجاد تغییرات اساسی روی صورت خود هستید؛ به‌طور حتم، بینی به عنوان عضو کانونی صورت، قبل از هر چیز دیگری مورد توجه شما خواهد بود. با انجام

ادامه مطلب »