معرفی مدل بینی دخترانه مناسب

دخترها هنگام ایستادن مقابل آینه یا آرایش کردن، زیاد به بینی خود توجه می‌کنند. همه دخترها می‌خواهند چهره‌ای جذاب و زیبا داشته باشند و این یک امر طبیعی است. هرگونه نقص یا مشکل در بینی یا سایر اعضای چهره ممکن است؛ اعتمادبه‌نفس فرد را برای حضور در جمع‌های دوستانه، مهمانی، مراسم اجتماعی و… تحت تاثیر قرار دهد.

مدل بینی دخترانه مناسب چیست؟ چطور می‌توان بینی زیباتری داشت؟ چه مدل بینی برای عمل دخترانه جذاب‌تر است؟ اگر از شکل بینی خود ناراضی هستید؛ مسلماً این سوالات را هر روز از خود می‌پرسید. بالاخره زمان آن رسیده که تصمیم خود را بگیرید و با انتخاب بینی مدل دخترانه و ایجاد تغییراتی در ساختار بینی، رویای زیباتر شدن خود را عملی کنید. ما اینجا هستیم تا در این مسیر به شما کمک کنیم.

چه چیزی باعث زیبایی و فرم بهتر بینی در دخترها می‌شود؟

به طور حتم یک بینی صاف بدون برآمدگی یا فرورفتگی با سوراخ‌های کوچک و متقارن زیباتر به نظر می‌رسد. اما زیباترین بینی برای دخترها چیست؟ این تا حدودی به سلیقه افراد بستگی دارد. نظر قطعی در مورد آن از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت می‌باشد.

گاهی دختران تحت تاثیر دوستان و سلبریتی‌های مورد علاقه تصمیم می‌گیرند، که چهره خود را مانند آنها تغییر دهند، از همین رو ممکن است انتخابات احساسی و ناآگاهانه داشته باشند؛ به عنوان مثال یک دختر خانم با یک بینی گوشتی بزرگ و چهره‌ای درشت تصمیم می‌گیرد که عمل بینی فانتزی و عروسکی انجام دهد. این یک تصمیم اشتباه است. برای داشتن بینی زیبا باید به آناتومی بینی توجه کرد و تغییرات را بر اساس ویژگی‌های آن به شکلی مطلوب ایجاد کرد، تا چهره ظاهری غیر طبیعی نداشته و عملکرد تنفسی دچار مشکل نشود.

نوبت دهی آنلاین عمل بینی و زیبایی

نکته مهم دیگری که دختر خانم‌ها قبل از انتخاب جراحی زیبایی بینی باید به آن توجه کنند، انجام عمل بعد از پایان یافتن سن بلوغ است. هر چند ما در مقاله ای جامع کامل به موضوع سن مناسب عمل بینی پرداخته ایم؛ اما اینجا نیز کوتاه اشاره می کنیم، بهتر است عمل رینوپلاستی برای دختر خانم‌ها از سن 18 سالگی به بعد انجام شود. البته در سنین پایین‌تر که ساختار ناقص بینی مانند انحراف تیغه بینی با مشکلات تنفسی همراه است ممکن است جراح در سنین پایین‌تر عمل زیبایی بینی را توصیه نماید.

مدل بینی دخترانه مناسب چیست؟

داشتن یک چهره زیبا مستلزم این است که همه اعضای صورت به شکلی طبیعی و استاندارد کنار هم قرار گرفته باشند. با این وجود تصور می‌شود که اشکال خاصی از بینی جذاب‌تر به نظر می‌رسند و باعث می‌شوند تا زیبایی صورت فرد دوچندان شده یا چهره او بیشتر مورد تحسین قرار بگیرد. این موضوع به خصوص برای دخترها اهمیت دارد.

امروز جراحی بینی نیمه فانتزی در بین دختران محبوبیت بیشتری پیدا کرده است؛ زیرا در این مدل بینی برای عمل دخترانه، تغییرات نه به اندازه بینی طبیعی، معمولی است و نه به اندازه بینی فانتزی و عروسکی غیر طبیعی است. این تکنیک در انواع بینی گوشتی و استخوانی اثرات زیبایی خوب و عالی به همراه دارد. برای داشتن چهره زیبا به همان اندازه که نمای کلی صورت مهم است باید به نیم رخ نیز توجه شود. نیم‌رخ یک دختر باید از پایین بینی تا لب بالایی زاویه 98 درجه داشته باشد. این باعث می‌شود تا ویژگی‌های دخترانه صورت بهتر نمایان شوند.

نوبت دهی آنلاین عمل بینی و زیبایی

امروزه بینی نیمه فانتزی که در قسمت نوک بینی کمی گرد به شکل دکمه است، زیباترین مدل بینی برای عمل دخترانه محسوب می شود. این نوع بینی که به بینی دکمه‌ای نیز معروف است، از محبوبیت خاصی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. در این نوع بینی مدل دخترانه، پل بینی باریک تر می‌شود. این یک بینی کوچک و گرد با فرمی شبیه یک دکمه است. خانم‌هایی که به جراحی بینی فکر می‌کنند اغلب این شکل بینی را انتخاب می‌کنند.

عکس دکتر یزدانی جراح بینی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد بیمارستان فوق تخصصی گوش حلق و بینی کشور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *